Rijeka uvjerljiva protiv Zagreba

HNL

Nogometaši Rijeke savladali su Zagreb s 4:1 u susretu 28. kola HNL-a.

Rijeka je do 16. pobjede stigla na Kantridi protiv šestoplasiranog Zagreba, te je tako smanjila zaostatak za Dinamom na 12 bodova.

Domaći su goste načeli u 36. minuti, a strijelac je bio Tomečak. Šest minuta kasnije, Balaja je povisio na 2:0, što je ujedno bio rezultat prvog dijela.

U nastavku još tri gola. Zagreb je uspio da smanji preko Jurendića u 57. minuti, da bi već dvije minute kasnije Mitrović postigao novi pogodak za Riječane. Konačnih 4:1 postavio je u rezervista Tomasov 82. minuti.

Potražite više informacija na temu 1. HNL:

HNL, 28. kolo:
Rijeka - Zagreb 4:1 (Tomečak 36, Balaj 42, Mitrović 59, Tomasov 82/ Jurendić 57)