Rossoneri slavili, Pjanić asistirao u novom remiju Rome

Seria A

Fudbaleri Milana savladali su danas na San Siru ekipu Cesene s 2:0.

Bez većih problema su Rossoneri stigli do tri boda u ovom meču. Poveli su u 22. minuti pogotkom Bonaventure, da bi se na drugi gol moralo čekati sve do 90. minute. Dosuđen je penal, a Pazzini je precizan za konačnih 2:0.

Milan Đurić je u dresu Cesene odigrao kompletan meč.

Roma našeg Miralema Pjanića je remizirala na gostovanju kod Verone (1:1).

Povela je Roma u 26. minuti. Asistenciju Pjanića u pogodak pretvara Totti za vodstvo od 1:0. Međutim, Keita u 38. minuti nespretnom reakcijom pogađa vlastitu mrežu za ispostaviće se konačnih 1:1.

Pjanić je igrao do 83. minute...

Lazio je na svom Olimpicu savladao Palermo s 2:1... Dybala je doveo goste u vodstvo, ali je Lazio preko Maurija i Candreve stigao do važna tri boda.

Chievo, za kojeg je Ervin Zukanović odigrao svih 90 minuta poražen je kod Empolija s 3:0.