Rossoneri uvjerljivi protiv Torina

Pobjeda Milana

Fudbaleri Milana savladali su u 37. kolu Serie A ekipu Torina na San Siru s 3:0.

Milan je zasluženo stigao do uvjerljive pobjede. Do vodstva Rossoneri stižu nakon 18 minuta igre preko El Shaarawyja.

Finiš prvog poluvremena donosi nova uzbuđenja. Domaći ostaju s igračem manje nakon isključenja Zaccarda, ali se snage izjednačavaju u 56. minuti.

Molinaro pravi penal, dobija direktan crveni karton, a precizan izvođač penala je Pazzini za sigurnih 2:0. Ovo je napadaču tima sa San Sira 100. gol u Seriji A.

Pobjedu domaćeg tima potvrdio je El Shaarawy drugim pogotkom večeras u 65. minuti susreta.