Rutinski trijumf Sampdorije nad Torinom

Seria A

Susret Sampdorije i Torina igran danas u okviru drugog kola italijanske Serije A pripao je domaćem timu rezultatom 2:0.

Domaći tim imao je cijelim tokom meča inicijativu, a pogotke su postizali u finišu prvog I drugog poluvremena.

Strijelac za 1:0 u 34. minutu bio je Gabbiadini koji je odlično izveo Slobodan udarac. Konačnih 2:0 jedanaest minuta prije kraja utakmice postavio je Okaka.

Sampdoriji je ovo prva pobjeda u novoj sezoni. Torinu je zabilježio prvi poraz i nakon dva kola ostao je na jednom osvojenom bodu. Domaćin je dobro startovao i u uvodna dva kola osvojio četiri boda.