Salihović piše historiju Hoffenheima

Zabio za novu pobjedu svog kluba

Hoffenheim je pred svojim navijačima, u susretu 30. kola njemačke Bundeslige, savladao Augsburg s 2:0.

Strijelac vodećeg gola bio je bh. reprezentativac Sejad Salihović u devetoj minuti. Sejo je zabio iz slobodnjaka i postao najbolji strijelac u povijesti kluba, a ovo mu je bio deveti gol iz prekida u sezoni.

Vestergaard je u 41. minuti ovjerio pobjedu Hoffenheima, koji sada ima 40 bodova i nalazi se na devetom mjestu sa omjerom 10-10-10 (pobjede, remiji, porazi).

Svakako treba dodati da je ovo 100. Hoffenheimova domaća utakmica u Bundesligi, a ukupno 200. u Bundesligi.