Salihoviću pola sata u porazu St. Gallena

Švicarska

Bivši bh. reprezentativac Sejad Salihović igrao je danas u porazu St. Gallena.

St. Gallen je kao domaćih poražen od Thuna s 2:1 u meču 29. kola švicarske Super lige, a Salihović je odigrao posljednjih pola sata.

Gosti su preko Burgyja i Šorgića za samo dvije minute zabili dva gola i vodili su 2:0.

St. Gallen je preko rezerviste Tafera u 63. minuti smanjio na 2.1, ali je Thun zadržao vodstvo do kraja i stigao je do pobjede.

St. Gallen je sedmi na tabeli s 31 bodom, a Thun je s 30 bodova poziciju niže, no za sada su i jedni i drugi daleko od opasne zone i 10. mjesta, na koje mse nalazi Vaduz.