Sevilla slavila u Cordobi i zasjela na vrh Primere

Primera

Teme:

Nogometaši Seville slavili su u gostima kod Cordobe u četvrtom kolu španske Primere.

Sevilla je na teškom gostovanju osvojila vrijedna tri boda, savladavši domaćina rezultatom 3:1.

Andalužani su poveli golom Bacce u osmoj minuti. U 72. minuti Suarez asistira Mbiji za 2:0 vodstvo gostiju.

Uspijeva domaća momčad preko Garcije smanjiti u 83. minuti, ali Bacca pet minuta kasnije, udarcem s bijele tačke, svojim drugim golom osigurava trijumf Seville.

Sevilla je sada na vrhu sa 10 bodova, dok Cordoba ima samo dva boda i zauzima pretposljednje mjesto na tabeli u španskoj Primeri.