Sheriff razbio Sutjesku

Liga prvaka, 2. pretkolo:

Fudbaleri moldavskog Sheriffa savladali su danas kao gosti u revanš susretu drugog pretkola Lige prvaka crnogorsku Sutjesku iz Nikšića s 3:0, te su s ukupnih 5:0 ostvarili plasman u narednu fazu takmičenja.

Sheriff je u Crnu Goru donio dva gola prednosti, a u današnjem susretu je potvrdio prolaz u treće pretkolo.

Već nakon pet minuta igre su poveli s 1:0 pogotkom Bensona, da bi Sutjeska od 11. minuti ostala bez isključenog Vujovića, što je moldavski tim potpuno iskoristio.

Henrique je u 35. minuti susreta povećao prednost Sheriffa na 2:0, da bi konačan rezultat od 3:0 postavio Isa u 55. minuti susreta.

Sutjeska - Sheriff 0:3 (0:5) (Benson 5', Henrique 35', Isa 55')