Sigurna pobjeda Valencije nad Granadom

Primera, 33. kolo

Valencia je u posljednjem susretu 33. kola Primere s 4:0 savladala ekipu Granade.

Bez većih problema su Šišmiši stigli do pobjede u ovom meču i do važna tri boda u borbi za Ligu prvaka.

Do vodstva domaći stižu nakon 26. minuta. Parejo sjajno ubacuje iz kornera, a Javi Fuego pogađa za prednost od 1:0.

Na poluvrijeme se odlazi s dva gola prednosti u korist Valencije. Igrala se 40. minuta kada Parejo koristi penal, te pogađa za sigurnih 2:0.

Sve dileme oko pobjednika ovog meča okončane su u finišu meča. U 85. minuti Sofiane Feghouli je pogodio za 3:0, a konačnih 4:0 postavlja Alvero Negredo tri minute kasnije...