Sjajan gol Milićevića u pobjedi Genta

Pogodio iz slobodnog udarca

Potencijalni reprezentativac Bosne i Hercegovine Danijel Milićević bio je strijelac u pobjedi Genta nad Mouscronom rezultatom 2:0.

Gent se sa nova tri boda vratio na lidersku poziciju makar na određeno vrijeme, ali je sve do 85. minute rezultat bio 0:0.

Prvo je Boussoufa pet minuta prije kraja pogodio za 1:0, da bi konačnih 2:0 u prvoj minuti sudijske nadoknade postavio Milićević.

Potražite više informacija na temu Jupiler league:

Jedan od najboljih fudbalera Genta je sjajnim udarcem iz slobodnog udarca matirao protivničkog golmana i potvrdio pobjedu Genta.