Sneijder donio Kup Turske Galatasarayu

Izet Hajrović nije bio ni na klupi ekipe iz Istanbula

Fudbaleri Galatasaraya danas su u Konyi osvojili Kup Turske pobjedom nad Eskisehirsporom rezultatom 1:0.

U prvih 45 minuta susreta nismo vidjeli nijedan pogodak. Galatasaray je imao više od igre, ali ekipa Roberta Mancinija nije pronašla put do gola Eskisehira.

U nastavku susreta ista slika na terenu. Mnogo opasniji protivnik je ekipa iz Istanbula, a odbrana Eskisehira kapitulirala je u 70. minuti susreta, a strijelac je bio Wesley Sneijder. Ostalo je do kraja susret 1:0 za Galatasaray.

U sastavu Roberta Mancinija za večerašnji susret nije bilo Izeta Hajrovića.