Sparta izvukla remi u Moskvi

Liga prvaka, 3. pretkolo

Fudbaleri moskovskog CSKA i Sparte iz Praga remizirali su (2:2) u prvom susretu trećeg pretkola Lige prvaka.

Dosta dobar meč ponudila su ova dva tima, a na kraju pobjednika nije bilo.

Dobro je CSKA otvorio meč. Poveli su nakon 14 minuta igre preko Alana Džagoeva, ali je već u narednom napadu češki tim izjednačio, a pogodio je Fatai.

Imao je CSKA priliku da povede nakon pola sata igre. Dosuđen je penal, ali je Natcho neprecizan, te se na odmor odlazi neriješenim rezultatom.

Nastavak donosi po još jedan gol na obje strane. Prvo je Zoran Tošić u 53. minuti pogodio za prednost CSKA od 2:1, da bi Krejci samo četiri minute kasnije postavio konačan rezultat susreta, 2:2.