Sporting uvjerljiv protiv Guimaraesa

Primeira, 26. kolo

Posljednji susret 26. kola portugalske Primeire odigrali su Sporting i Guimaraes, a domaćin je bio uvjerljiv (4:1).

Sporting je nadigrao Guimaraes i učvrstio se na trećem mjestu sa 56 bodova.

Domaćin je već na poluvremenu imao uvjerljivih 3:0. Mario je postigao vodeći gol u 14. minuti, Silva je u 34. s penala povisio na 2:0, a treći gol postigao je Slimani u 45. minuti.

Nani je u 75. minuti realizovao drugi penal za domaće, a Kanu u 83. minuti postigao utješni gol za nemoćne goste.

Potražite više informacija na temu Primeira liga:

Primeira, 26. kolo:
Sporting - Guimaraes 4:1 (Mario 14, Silva 34 - penal, Slimani 45, Nani 75 - penal/ Kanu 83)