Sraman poraz Rennesa, Prcić nije igrao

Ligue 1

Teme:

Saint-Etienne je ostvario minimalnu pobjedu u susretu 17. kola francuske Ligue 1 protiv Bastije.

Važnu pobjedu Saint-Etienneu donio je Van Wolfswinkel golom u 58. minuti. St. Etienne je stigao do devete pobjede i sa 32 boda je trećeplasirani tim prvenstva.

Montpellier je s 4:0 slavio u Rennesu. Martin, Sanson, Barrios i Mournier su tresli domaću mrežu. Sanjin Prcić je presjedio ovaj težak poraz svog kluba.

Nica je u Caenu slavila s 3:2. Gosti su poveli golom Amavija u 32. minuti, ali Duhamel i Nangis do poluvremena okreću rezultat u korist Caena (2:1). U nastavku je Baucheac u 64. minuti, golom s penala, poravnao na 2:2.

Pobjedu gostima donosi Plea u 74. minuti. Nica je sada 11. sa 21 bodom, a Caen pretposljednji sa 14 bodova. Bordeaux je sa 3:2 bio bolji od Lorienta, a junak domaćih bio je rezervista Diabate sa dva gola. Jednom je pogađao i Khazri, a na drugoj strani Jeannot i Le Goff.