St. Etienne u dobroj utakmici uzeo Lyonu dva boda

Remi na Gerlandu

U derbiju 33. kola francuske Ligue 1 Lyon i St. Etienne odigrali su bez pobjednika (2:2).

Vodeći Lyon izvukao je samo bod protiv St. Etiennea, ali je zadržao prvo mjesto, s tim što sada ima isti broj bodova kao PSG, ali i utakmicu više.

N’Jie je u 24. minuti doveo Lyon u vodstvo, ali je smao pet minuta kasnije Rose igrao u kaznenom prostoru domaćih rukom, te je isključen, a Gradel je s penala izjednačio na 1:1.

Novi šok za domaće u 45. minuti, kada je Hamouma pogodio za novo vodstvo St. Etiennea.

U trećoj minuti nastavka Jallet donosi novo izjednačenje Lyonu, koji do kraja ne uspijeva zabiti i treći gol.