Štilić sa APOEL-om osvojio titulu na Kipru

Četvrti naslov u nizu

Fudbaleri APOEL-a iz Nikozije su danas osvojili svoju četvrtu uzastopnu, a ukupno 25. šampionsku titulu na Kipru.

Ekipa našeg Semira Štilića je u osmom kolu lige za prvaka na svom terenu dočekala jedinog konkurenta AEK iz Larnace i slavila sa 2:0, te tako matematički osigurala novi naslov dva kola prije kraja.

Pogotke za domaći tim postigli su Soteriou u 41. i Gianniotas iz penala u 65. minutu.

Semir Štilić je svih 90 minuta odgledao sa klupe za rezervne fudbalere, a nakon završetka utakmice pridružio se velikom slavlju na terenu.