Sturm u finišu do važnih bodova, Hadžić igrao 83 minuta

Bundesliga Austrije

Sturm iz Graza ostvario je minimalnu pobjedu nad Riedom na gostujućem terenu u devetom kolu Bundeslige Austrije.

Jedini pogodak na utakmici pet minuta prije kraja postigao je Spendlhofer. Anel Hadžić na terenu je proveo 83 minuta, nakon čega je zamijenjen.

Bečki Rapid bez problema je porazio Wolfsberger na domaćem terenu rezultatom 3:0. Strijelci su bili dva puta Berić i Kainz. Srđan Grahovac odigrao je posljednjih devet minuta u pobjedničkom timu.

Altach je na domaćem terenu sa 2:0 bio bolji od Neustadta, dok su Admira i Grodig remizirali, a bilo je 0:0.