Suljić strijelac za Videoton, Hadžić igrao prvih 45 minuta

Mađarska

U meču 27. kola mađarskog prvenstva Videoton i Mezokovesd odigrali su 1:1.

Videoton je bio veliki favorit u ovom meču i imao je priliku da pobjedom zasjedne na prvo mjesto, no gostujući tim pružio je snažan otpor i osvojio bod.

Do 25. minute mreže su mirovale, a onda je Asmir Suljić, bivši igrač Sarajeva, matirao gostujućeg golmana za 1:0.

Samo dvije minute kasnije Molnar donosi gostima izjednačenje. Do kraja utakmice žestoki napadi Videotona, koji je na sve načine pokušavao da dođe do pobjede, ali sve se završilo samo na napadima.

Suljić je odigrao 90 minuta za domaće, dok je bh. reprezentativac Anel Hadžić odigrao prvo poluvrijeme, nakon čega je zamijenjen.