Sunderland slavio u Tyne-Wear derbiju

Pobjeda nad Newcastleom

Fudbaleri Sunderlanda savladali su danas kao gosti na St. James Parku ekipu Newcastlea s 1:0 u velikom Tyne-Wear derbiju.

Za oba tima ovo su najbitniji mečevi u sezoni. Susjedni gradovi su veliki rivali, a danas je pobjedu slavo Sunderland.

Imao je Sunderland bolje prilike u prvom dijelu. Međutim, golova nije bilo, da bi u nastavku oba tima imala nekoliko dobrih prilika.

Adam Johnson i Steven Fletcher su prijetili golu Newcastlea, dok je za domaće Ayoze Perez imao sjajne šanse, koje nije iskoristio.

U 90. minuti Sunderland stiže do tri boda. Adam Johnson se našao na pravom mjestu, te je pogodio za pobjedu od 1:0.