Šunjić s Dinamom još bez pobjede

Poraz od Urala

Moskovski Dinamo doživio je poraz pred svojim navijačima u 2. kolu ruske Premier lige. Tri boda je odnio Ural koji je slavio rezultatom 0:1.

Otvoren meč s obje strane viđen je tokom svih 90 minuta. Oba tima su imala dobre šanse za postizanje gola, a na kraju je samo jedna lopta završila u mreži.

Igrala se 89. minuta kada nepažnju odbrane i golmana Dinama Shunina koristi Chanturia, koji pogađa za vodstvo Urala od 0:1 i pobjedu u ovom meču.

Kompletan meč za ekipu Dinama je odigrao bh. fudbaler Toni Šunjić, a ovaj tim nakon dva kola ima osvjen jedan bod.