Šunjiću 90 minuta, Kuban bez poraza

Dobar nastup bh. igrača

Ekipa Kuban Krasnodara našeg reprezentativca Tonija Šunjića gostovala je u 7. kolu ruske Premijer lige ekipi Tereka u Groznom, a na kraju u duelu najboljih odbrana lige golova nije bilo (0:0).

Nije bilo puno prilika u ovom duelu. Prvo poluvrijeme je za nijansu pripalo Tereku, koji je imao nekoliko solidnih pokušaja, da bi u nastavku Kuban stvorio više prilika, ali je Terek imao terensku inicijativu.

Međutim, strijelci u ovom susretu nisu bili raspoloženi, te je na kraju ostalo (0:0).

Bh. reprezentativac Toni Šunjić je odigrao zaista dobro svih 90 minuta susreta.