Torino minimalno poražen od Sassuola

Serija A, 12.kolo

Fudbaleri Torina u 12. kolu Serije A poraženi su na domaćem terenu od Sassuola, a konačan rezultat glasio je 1:0.

Domaći tim šansu da dođe u prednost propustio je u 30. minuti, kada je Sanchez promašio penal.

U nastavku susreta vidjeli smo borbenu igru s obje strane, a kaznu zbog promašenog jedanaesterca gosti su naplatili u 87. minuti susreta. Floro je skočio na duboki centaršut i zabio glavom pored nemoćnog golmana Gilleta.

Torino nakon današnjeg poraza nalazi se na 14. poziciji u italijanskom prvenstvu, dok je Sassuolo na 10. mjestu.

Torino - Sassuolo 0:1 (Floro 87.)