Uche donio Žutoj podmornici nove bodove

Villarreal bolji od Almerije

U pretposljednjem susretu osmog kola španske Primere Villarreal je s 2:0 savladao Almeriju.

Villarreal je na svom El Madrigalu upisao četvrtu pobjedu, te se sa devete popeo na šestu poziciju.

Žuta podmornica očekivano je pobijedila goste iz Almerije, a briljirao je Ikechukwu Uche, koji je postigao oba pogotka.

Nigerijac je u 23. minuti postigao gol glavom, a zatim je u 59. minuti pospremio u mrežu jedan odbijanac za konačnih 2:0.

Imali su domaći igrači još nekoliko dobrih šansi, ali svakako da i sa ovim rezultatom mogu da budu zadovoljni.