Valencia i dalje neporažena, primakla se Barci na dva boda

Primera

Nogometaši Real Sociedada i Valencije odigrali su neriješeno (1:1) u utakmici šestog kola španske Primere.

Valencia je uspjela ‘preživjeti’ u San Sebastianu i ostati uz Barcu i Atletico neporažena momčad Primere.

Ove sezone Šišmiši igraju dosta dobro, pokazali su to i u gostima kod Sociedada. Poveli su golom Gila u 15. minuti, ali su domaći izjednačili desetak minuta kasnije. Canales je zatresao mrežu svog bivšeg kluba za 1:1.

Valencia se bodovno izjednačila s Atleticom, ali zbog bolje gol razlike zasjela je na drugo mjesto sa 14 bodova, dok vodeća Barca ima 16. Sociedad je 14. sa pet bodova.