Već na zagrijavanju: Može li Totti spasiti Vučicu?

Igra svoj posljednji derbi?

E. Čaušević

Fudbaleri Rome igraju trenutno na Olimpicu protiv gradskog rivala Lazija u okviru 34. kola italijanske Serije A.

Vučica je u drugoj minuti imala odličnu šansu da dođe do prednosti kada se Džeko našao sam pred golmanom Lazija, ali je Strakosha odbranio udarac bh. napadača. Samo deset minuta kasnije stigla je kazna jer je Keita odličnim udarcem doveo Lazio u prednost od 0:1.

Romi je u ovoj utakmici potrebna pobjeda da zadrži prednost nad Napolijem u borbi za drugo mjesto i direktan plasman u Ligu prvaka. Spalletti bi već na startu drugog dijela mogao mijenjati, a na zagrijavanje je već poslao legendarnog Francesca Tottija.

Može li Kralj Rima spasiti Romu od poraza protiv ljutog gradskog rivala po ko zna koji put u svojoj karijeri?