Villarreal dobro namučio Barcelonu

Barca slavila

Fudbaleri Barcelone savladali su večeras na Nou Campu uz dosta muke ekipu Villarreala s 3:2 u 21. kolu španske Primere.

Sjajan meč je odigrao Villarreal, ali su na kraju u Barceloni ostali bez bodova.

Poveli su gosti nakon pola sata igre. Igrač Reala Čerišev je pogodio za prednost gostiju od 1:0.

Držali su gosti prednost sve do finiša prvog dijela kada ipak Barca stiže do izjednačenja. Pogodio je Neymar za 1:1.

Početkom drugog dijela postignuta čak tri gola u deset minuta. Vietto je u 51. minuti doveo goste u novo vodstvo (2:1), ali je Barca u dva napada napravila preokret.

Prvo je Rafinha izjednačio na 2:2 u 53. minuti, da bi Lionel Messi sjajnim pogotkom postavio konačnih 3:2.

Primera, 21. kolo:

Potražite više informacija na temu La Liga:

Barcelona - Villarreal 3:2 (Neymar 45', Rafinha 53', Messi 55' / Čerišev 30', Vietto 51')