Višća postigao prvi gol u novoj sezoni, Basaksehir slavio

Turska Super liga

Reprezentativac Bosne i Hercegovine Edin Višća danas je postigao prvi gol u novoj sezoni turske Super lige.

U duelu Basaksehira i Konyaspora (2:1), Višća je bio strijelac prvog gola na utakmici i to u 58. minuti na asistenciju Adebayora. Napadač iz Toga je sjajno glavom proigrao našeg reprezentativca, koji je efektno zatresao mrežu gostiju.

Na 2:0 je u 82. minuti povisio Tekdemir, da bi šest minuta kasnije Slovenac Skubic postavio konačan rezultat utakmice.

Edin Višća je na terenu proveo svih 90 minuta, dok je na drugoj strani Deni Milošević igrao do 64. minute kada je zamijenjen. Amir Hadžiahmetović nije bio u konkurenciji za ovaj meč.

Basaksehir nakon tri odigrana kola ima dvije pobjede i jedan poraz, dok Konyaspor ostaje na tri osvojena boda.