Višćin Basaksehir reda uspjehe, pao i Sivasspor

Bh. reprezentativac odigrao 90 minuta

Fudbaleri Basaksehira došli su do šeste pobjede u sezoni na gostovanju kod Sivasspora kojeg su porazili rezultatom 2:0.

Goste iz Istanbula je u vodstvo doveo Moldavac Epureanu u 36. minuti, da bi konačnih 2:0 u 85. minuti postavio Perbet koji je samo dvije minute prije toga ušao u igru.

Reprezentativac BiH Edin Višća odigrao je cijeli susret je za ekipu Basaksehira koji sada zauzima četvrto mjesto na tabeli Superlige, što je veliki uspjeh za prošlosezonskog drugoligaša koji je tada nosio ime Istanbul BB.

Interesantan je podatak da je ovaj klub u četrnaest odigranih utakmica primio samo pet golova, po čemu prednjači u ligi.