Werder napokon slavio, Hajroviću 90 minuta

Bundesliga

Werder je s 2:1 pobijedio Wolfsburg u susretu petog kola njemačke Bundeslige.

Werder nije imao nijedan bod na kontu u prva četiri kola, ali je u petom kolu bremenski sastav ipak slavio pobjedu.

Mreže su danas mirovale do 69. minute, kada je Bauer postigao autogol za vodstvo gostiju iz Wolfsburga.

Nisu se domaći predavali, pa je Thy u 86. izjednačio na 1:1, a u nadoknadi je Gabriel Selassie zabio za veliko slavlje domaćina.

Naš Izet Hajrović igrao je do 90. minute, kada je zamijenjen. Lijepe vijesti i za sve nas koji pratimo bh. igrače i bh. reprezentaciju.