Willian donio Brazilu pobjedu nad Ekvadorom

Pobjeda Brazila

Fudbalska reprezentacija Brazila savladala je sinoć u prijateljskom susretu selekciju Ekvadora s 1:0.

Brazil je prikazao jako dobru igru u ovom susretu, te su Karioke na kraju sasvim zasluženo došle do pobjede.

Neymar je nakon 20-ak minuta igre imao dobru šansu, ali njegov udarac iz dobre situacije odlazi preko gola Ekvadora.

Ipak, u 31. minuti susreta Ekvador se nije uspio odbraniti. Oscar je kratko dodao do Neymara, koji sjajno pronalazi Williana, a fudbaler Chelseaja pogađa za prednost od 1:0...

Iako je prilika bilo još, ovim rezultatom se otišlo na odmor, da bi Brazil u nastavku i dalje imao više od igre.

Ekvador nije imao nikakve šanse, a na drugoj strani veliku priliku je propustio Neymar, koji je sa samo dva metra pogodio prečku protivničkog gola.

Imao je Ekvador jednu dobru priliku u finiš susreta, ali je s gol-linije loptu izbacio Filipe Luis, da bi Ribeiro na drugoj stran potom imao dobar šut, ali golman Dominguez sigurno brani.

Do kraja je ostalo 1:0, te je Brazil ostvario još jednu minimalnu pobjedu u prijateljskim susretima.