Wolfsburg preokretom slavio u Berlinu

Poraz Herthe kod kuće

Pobjedom nogometaša Wolfsburga nad Herthom u Berlinu (1:2) danas je kompletirano 21. kolo njemačke Bundeslige.

Wolfsburg je u Berlinu stigao do 11. pobjede u Bundesligi i došao na peto mjesto, te će nastaviti da se bori za plasman u Evropu, dok Hertha posustaje, te je danas ubilježila osmi poraz.

Per Skjelbred je u 21. minuti pospremio jedan odbijanac nakon vlastitog udarca u mrežu gostiju za vodstvo Herthe.

Hertha je vodila sve do 58. minute, kada Robin Knoche nakon ubačaja iz kornera glavom postiže gol za izjednačenje (1:1). Potpuni preokret dogodio se u 78. minuti. Rezervista Daniel Caligiuri je primio jedan pas na rubu šesnesterca i lijepo pogodio.