Wolfsburg uvjerljiv protiv Mainza

Bundesliga

Nogometaši Wolfsburga uvjerljivo su slavili protiv Mainza, rezultatom 3:0, u meču devetog kola njemačke Bundeslige.

Wolfsburg je pred svojim navijačima upisao petu pobjedu i dospio na drugo mjesto sa 17 bodova.

Naldo je u 15. minuti, nakon ubačaja iz kornera, glavom loptu pospremio u mrežu Mainza. Do kraja prvog dijela ostalo je 1:0, iako je bilo dobrih prilika na obje strane.

Domaćin je preko Perišića u 59. minuti povisio na 2:0. Opet je gol pao nakon kornera, a Naldo je bio asistent.

Za konačnih 3:0 pogodio je Caligiuri u 87. minuti na ubačaj Malande s desne strane.