Xabi Alonso vratio Bayern u igru

Bavarci poveli protiv Atletica

E. Čaušević

Fudbaleri Bayerna igraju na domaćem terenu protiv Atletico Madrida revanš utakmicu polufinala Lige prvaka.

Atletico Madrid je u prvoj utakmici slavio sa 1:0 golom Saula. Bavarci su od prve minute krenuli u napada i gol koji će izjednačiti rezultat.

Nakon nekoliko sjajnih prilika u 31. minuti utakmice Bayern je poveo sa 1:0. Gol je postigao Xabi Alonso iz slobodnog udarca, a lopta je na putu do gola zakačila Gimeneza.

Bayern je dvije minute kasnije mogao i do drugog gola, ali je penal Mullera odbranio Oblak.

Zaprati FC Bayern Munich, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: