Zagreb se lako obračunao sa Ćirinim Zadrom

HNL, 13. kolo

Fudbaleri Zagreba slavili su ubjedljivu pobjedu u prvoj utakmici 13. kola 1. Hrvatske nogometne lige.

Ekipa Zadra, koju sa klupe predvodi Ćiro Blažević, pretrpjela je visok poraz od 3:0 u Kranjčevićevoj. Strijelci za domaći tim bili su Boban, koji je pogađao u 45. i 55. minuti, te Jurendić koji je sa bijele tačke u 61. minuti postavio konačni rezultat susreta.

Zagreb se ovom pobjedom učvrstio na šestoj poziciji ali sa istim brojem bodova koliko ima i četvrtoplasirani Split (16), dok je Zadar četvrtim uzastopnim porazom sebi 'zagorčao život', a Ćiru stavio na muke.

Zagreb - Zadar 3:0 (Boban 45+1', 51', Jurendić 11m 61')