Želio je gol proslaviti s navijačima, pa se izblamirao

U Brazilu

Rafael Ratão može itekako biti sretan zbog pogotka kojeg je postigao u gostima protiv Fluminensea, no svakako ne i načinom na koji ga je proslavio.

Ratao je u 81. minuti zabio za vodstvo gostiju, te je odmah potrčao prema navijačima da proslavi ovaj važan gol.

Međutim, u pokušaju da preskoči reklamu pao je, no brzo se pridigao i nastavio put do navijača, ali zasigurno mu u tim trenucima nije bilo baš svejedno...

Da stvar po njega bude još gora, tri minute kasnije Diego Sacoman je autogolom donio Fluminenseu izjednačenje, te je završeno rezultatom 1:1.