Zolotić strijelac za belgijski Roeselare

Sjajno otvorio sezonu

Bh. internacionalac Nermin Zolotić na najbolji mogući način otvorio je sezonu u belgijskoj Proximus ligi.

Njegov Roeselare je kao gost savladao Tubize sa uvjerljivih 3:1, a na ovom susretu u listu strijelaca upisao se i bivši igrač Željezničara Nermin Zolotić.

Golom Zolotića, Roeselare je u 43. minuti stigao do izjednačenja, da bi u nastavku utakmice u potpunosti preokrenuo rezultat. U 53. minuti za 2:1 je pogodio Lepicier, da bi Brouwers u samom finišu riješio pitanje pobjednika.

U istom rangu takmičenja u večernjem terminu će snage odmjeriti Leuven i Lierse.