Zvezda izgubila u Rusiji, ali svi pričaju o nepriznatom golu

Greška sudije obilježila meč

Ruski Krasnodar pobijedio je Crvenu zvezdu s 3:2 u utakmici play offa Evropske lige.

Fantastičan meč viđen je na Kuban stadionu, a mnogo pažnje je izazvao i čist gol domaćih kojeg sudija nije priznao, iako je lopta bila daleko iza gol-linije.

Krasnodar je danas bio bolji tim. Poveli su u 20. minuti preko Ignjateva s 1:0, a ovaj rezultat se zadržao na semaforu nakon prvih 45 minuta, iako je prilika za promjenu rezultata bilo.

Ipak, samo što je počelo drugo poluvrijeme domaći stižu do drugog gola. U 46. minuti je za 2:0 pogodio Claesson.

Uspjela se Zvezda vratiti u meč. Srnić je u 57. minuti pogodio za 2:1, da bi potom sudije napravile veliku grešku. Ristić je pogodio, ali mu je čist gol poništen, jer su sudije smatrale da lopta nije prešla gol-liniju.

Ipak, u 66. minuti Krasnodar preko Petrova postiže treći gol za 3:1, no tu nije bio kraj uzbuđenjima.

Pešić u 71. minuti vraća beogradski klub u igri pogotkom za konačnih 3:2, što je rezultat koji je lako dostižan.

Ipak, ono o čemu će se pričati je sudijska greška koja bi mogla skupo koštati Ruse.