Zvezda korak od četvrtog pretkola Lige prvaka

Crveno-bijeli odigrali 2:2 u Razgradu

Crvena zvezda ima aktivan rezultat nakon prvog susreta trećeg pretkola Lige prvaka protiv Ludogoreca.

Zvezda je u gostovala kod bugarskog prvaka i bila je blizu pobjede, vodila je 2:1, no meč je na kraju završen rezultatom 2:2, a i ovaj rezultat sigurno odgovara Beograđanima.

U finišu prvog dijela Cafu pogađa za slavlje Ludogoreca, ali Katai, a onda Kanga eurogolom donose preokret Zvezdi.

Konačnih 2:2 postavlja Keseru u 77. minuti

BATE je u Borisovu golom rezerviste Gordejchuka savladao Dundalk, dok su Sparta i Steaua odigrali 1:1. Sural je u 35. minuti postigao vodeći gol za Pražane, ali je Stanciu Rumunima donio dobrih 1:1 u 75. minuti.