Zvezda se mučila, a zatim deklasirala Vojvodinu

Crveno-bijeli skinuli s trona Novosađane

D. Vejo

U 10. kolu Super lige Srbije viđen je sjajan meč na stadionu Rajko Mitić gdje su svoja koplja ukrstili Crvena zvezda i Vojvodina.

Grof Božović i njegovi izabranici slavili su u derbiju kola rezultatom 4:1, iako prvo poluvrijeme to nije obećavali nakon slabašnih 1:1.

U drugom poluvremenu Zvezda prebacuje u veću brzinu te stiže do još tri pogotka, čime se vraća na lidersku poziciju, te s iste izbacuju Novosađane.

Za Zvezdu, pogađali su Ruiz, Donald, Plavišić i Srnić dok je za Vojvodinu jedini gol postigao Malbašić.