De Colo vodio CSKA do nove pobjede

Moskovljani slavili sa 101:74

Košarkaši CSKA došli su do svoje četvrte pobjede iz isto toliko utakmica u TOP 16 fazi Eurolige.

Ovog puta su Moskovljani bili bolji od španske Unicaje koju su savladali rezultatom 101:74.

Vrlo efikasnu prvu dionicu domaći tim je riješio u svoju korist rezultatom 31:26, a prednost je na kraju poluvremena iznosila trinaest poena. U trećoj četvrtini su otklonjene i najmanje sumnje u pobjednika, a CSKA je na kraju slavio sa visokih 27 razlike.

Fenomenalnu partiju pružio je Nando De Colo koji je ubacio 28 poena ali je fascinantan podatak da ovaj košarkaš nije imao niti jedan promašaj iz igre. Nicholas, Teodosić i Kaun su dodali po 13 poena.

Sa druge strane, Mindaugas je predvodio svoj tim sa 11 poena koliko je postigao i Thomas Will.