Karahodžić igrao za Unicaju, Gordić i Musa za Cedevitu

Euroliga, 7. kolo

Košarkaši Crvene zvezde savladali su večeras u 7. kolu Eurolige ekipu Cedevite rezultatom 94:74.

Od samog početka Zvezda je dominirala. Meč su otvorili serijom 15:2, u jednom trenutku su imali i plus 17, a nakon prve dionice bilo je 14 poena razlike, 26:12.

Do poluvremena je Zvezda sačuvala dvocifrenu razliku (43:32), a iako je Cedevita uspjela da dođe na minus šest (62:56), više od toga nisu mogli.

Bez većih problema je domaći tim do kraja priveo meč kraju, te su stigli do četvrte pobjede u Top 16 fazi.

Zvezdu je do pobjede vodio Quincy Miller sa 22 poena, dok je kod Cedevite Jacob Pullen ubacio 20 poena.

Džanan Musa je na parketu proveo 10 minuta, te se nije upisao u strijelce, dok je Nemanja Gordić ubacio jedan poen.

Fenerbahče je u još jednom meču lagano savladao Unicaju iz Malage rezultatom 80:59.

Domaći su odličnom timskom igrom stigli do trijumfa, a najefikasniji igrač je bio Luigi Datome sa 13 poena.

Potražite više informacija na temu Euroleague:

Kod Unicaje Kenan Karahodžić je za tri minuta na parketu ubacio dva poena, dok je Nelson bio najefikasniji sa 11.