Kikanović ne može sam

Odlična forma Kikanovića

Košarkaši Eniseya poraženi su danas od Volgograda na svom terenu nakon velikog preokreta rezultatom 89:87.

Elmedin Kikanović je ponovo odigrao odličan meč. Međutim, bh. centar nije mogao sam, te je Enisey doživio novi poraz.

Na nevjerovatan način su doživjeli poraz u 21. kolu VTB lige. Imali su 18 razlike na poluvremenu (59:41), ali su u nastavku potpuno pali.

Iskoristio je to Volgograd, te je sjajnim preokretom u nastavku utakmice stigao do pobjede u ovom susretu.

Elmedin Kikanović je predvodio svoj tim sa 16 poena, dok je na drugoj strani Cautberth ubacio 20 poena.