Kikanović ponovo najbolji, Enisey izgubio

Sjajni Kikanović

Elmedin Kikanović je odigrao još jedan sjajan meč u dresu ruskog Eniseya.

Ovaj klub je u 4. kolu EuroChallenge kupa poražen na svom parketu od belgijskog Monsa rezultatom 88:83, a odlični Kikanović je bio nedovoljan za pobjedu.

Iako je Enisey imao prednost od 12 razlike na poluvremenu (45:33), loša igra u nastavku susreta ih je koštala poraza.

Mons je preokrenuo utakmicu u svoju korist, te je stigao do pobjede u ovom susretu.

Elmedin Kikanović je u poraženom timu ubacio 19 poena i bio je najefikasniji u svom timu. Odličan je bio i DJ Cooper sa 17 poena i 13 asistencija.

Goste je do pobjede vodio Michael Smith sa 30 poena.