Partizan na premijeri u Eurokupu teško poražen od Albe

VIsok poraz crno-bijelih

Košarkaši Albe razbili su Partizan u 1. kolu nove sezone Eurokupa.

Alba se poigrala s Partizanom u Berlinu, pa je došla do uvjerljive pobjede rezultatom 111:85.

Samo je na početku meča Partizan vodio 2:0 i 4:3 i sve ostalo bilo je u znaku Nijemaca, koji su već nakon prve dionice vodili 30:21.

I u drugoj četvrtini domaćin puno bolji i na odmor je otišao sa plus 18 (57:39).

Iz minute u minutu prednost Albe samo je rasla, pa je do kraja meča ona iznosila čak 26 razlike, odnosno konačni rezultat glasio je 111:85.

Narednu utakmicu u Eurokupu Partizan će odigrati za sedam dana, kada u halu ''Aleksandar Nikolić'' dolazi litvanski Lietuvos Rytas.