Prekid crne serije za Musu i društvo

Šest poena bh. košarkaša

Seriju poraza košarkaši Cedevite prekinuli su u Skoplju kod MZT-a, gdje su u 3. kolu Eurocupa slavili rezultatom 89:85.

Domaći košarkaši su vodili gotovo cijelim tijekom prvog poluvremena. Razlika je bila i dvocifrena, a na odmor se otišlo sa šest poena prednosti u korist MZT-a, 46:40.

Skopski tim je nastavio s nešto boljom igrom i u nastavku. Iako je Cedevita u jednom trenutku uspjela da povede, MZT je konstantno vodio, a u posljednju dionicu su ušli sa pet poena prednosti, 67:62.

Ipak, Cedevita je preokrenula meč u posljednjoj četvrtini. Na kraju su prelomili susret u svoju korist, te su stigli do pobjede u neizvjesnoj završnici.

Džanan Musa je na parketu proveo gotovo 19 minuta, te je ubacio šest poena.

Nezaustavljiv je za domaće bio Pierre Jackson, koji je meč završio sa 29 poena.