Renfroe jako dobar, Bayern iznenađujuće poražen

BBL liga, 3. kolo

Košarkaši minhenskog Bayerna iznenađujuće su poraženi u trećem kolu BBL lige. Bavarci su na svom parketu poraženi od Bonna rezultatom 91:84.

Dobro je Bayern odigrao prvo poluvrijeme. Imali su prednost nakon prvih 20 minuta igre od pet poena (50:45), ali je u nastavku Bonn odigrao zaista odličan meč.

Nemilosrdno su gosti punili koš Bayerna. Pogađali su apsolutno sve, Bayern nije imao odgovor na takvu igru, pa su gosti na kraju stigli do velike pobjede.

Bh. reprezentativac Alex Renfroe odigrao je jako dobar meč. Ubacio je 13 poena uz osam asistencija.

Najefikasniji u Bayernu bio je Duško Savanović sa 27 poena, a Nihad Đedović je dodao 20.

Goste je do trijumfa vodio Xavier Silas sa 19 poena.