Šest poena Teletovića u gostujućoj pobjedi Bucksa

Milwaukee bolji od Philadelphije

Košarkaši Milwaukee Bucksa su sinoć kao gost savladali Philadelphiju rezultatom 112:98.

Bucksi su od prve minute nametnuli svoj tempo i nakon prve četvrtine su vodili sa 27:19, da bi na poluvrijeme otišli sa 17 poena viška (60:43).

Imao je Milwaukee u trećoj četvrtini i +26, ali se Phila do kraja utakmice uspjela vratiti i izvući častan poraz.

Najefikasniji igrač utakmice bio je Antetokounmpo sa 24 poena, a pratili su ga Snell sa 21 i Anderson sa 19 poena.

Bh. reprezentativac Mirza Teletović je utakmicu okončao sa šest poena i pet skokova, uz šut iz igre 2/8 (2/6 za tri) za 21 minut na parketu.