Solidna partija Đedovića u pobjedi Bayerna

BBL

Košarkaši Bayerna savladali su u 14. kolu Bundeslige na gostovanju ekipu Braunschweiga rezultatom 88:70.

Domaći dosta dobro otvaraju ovaj meč. Poveli su 11:5, ali je tim Svetislava Pešića u ostatku utakmice dominirao.

Do poluvremena je Bayern preokrenuo rezultat i na pauzu su otišli sa pet poena prednosti 44:39, da bi u nastavku bez većih problema dodatno povećali prednost.

Većinom su Bavarci imali dvocifrenu razliku, a na kraju su mirno priveli meč kraju, te su stigli do 10 pobjede u prvenstvu.

Nihad Đedović je za 13 minuta na parketu ubacio šest poena za Bayern. Najefikasniji je bio John Bryant sa 16 poena, dok je Lockett kod domaćeg tima ubacio 18.