Spanoulis vodio Olympiakos do sedme pobjede

Pobjeda Olympiakosa

Olympiakos u TOP 16 fazi igra sjajno, a najnovija potvrda toga je večerašnja pobjeda protiv Unicaje u Pireju rezultatom 77:72.

Španski tim bio je dostojan rival Olympiakosu u prvom poluvremenu, da bi u trećoj četvrtini grčki tim preuzeo vodstvo koje je uspio sačuvati do kraja.

Najzaslužniji za novi trijumf Olympiakosa je Spanoulis koji je ubacio 18 poena i podijelio 10 asistencija. Sa druge strane, najbolji je bio Granger koji je ubacio 13 poena.

Timu iz Pireja je ovo sedma pobjeda iz osam utakmica, koji je tako na najbolji mogući način iskorisio kiks CSKA.