Teletović postigao tri poena u pobjedi Bucksa protiv Knicksa

Mirza na terenu samo šest minuta

D. Rakanović

Košarkaši Milwaukee Bucksa sinoć su na domaćem terenu savladali New York Knickse rezultatom 104:93.

U uzbudljivoj utakmici domaćini su prelomili utakmicu sredinom posljednje četvrtine, kada je serijom pogodaka Antetokounmpo napravio dvocifrenu prednost i mirno priveli kraj utakmice.

U sastavu Bucksa najefikasniji je bio Giannis Antetokounmpo postigao je 32 poena i dodao 13 skokova i sedam asistencija.  Khris Middleton je dodao 18, a Greg Monroe 17 poena.

Bh. reprezentativac Mirza Teletović je na parketu proveo samo šest minuta, upisavši tri poena i jednu asistenciju.

Kod Knicksa Derrick Rose je postigao 26 poena. Carmelo Anthony je postigao 16 poena, a Kristaps Pozingis i Willy Hernangomez su ubacili po 13 poena.